כספת לבית

התקנה של כספת מומלצת כיום בכל בית. בתוך הכספת נטמין תכשיטים, מסמכים אישיים, כסף מזומן, חפצים בעלי ערך רב (גם ערך סנטימנטלי), נשק אישי. על התקנת כספת לבית להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת. מחפשים חברת כספות אמינה שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות? כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת עוז כספות עם צוות מקצועי, יכולות גבוהות, מענה אישי כולל התאמה אישית, שירות מהיר, אישור של חברות הביטוח. יש לכם שאלות על התקנת כספות? הצוות המקצועי של עוז כספות ישמח לעמוד לשירותכם.

היכן כדאי למקם כספת לבית?

על המיקום של הכספת הביתית להיבחר בצורה אופטימלית במטרה להבטיח גם הגנה מקסימלית וגם נגישות. עיגון של הכספת לקיר בטון מחזק את עמידותה. התקנה מקצועית שמתבצעת על ידי צוות מיומן מחזקת את העמידות של הכספת. לפי בחירה שלכם ניתן יהיה להתקין כספת גדולה או כספת קטנה. משקל של כספות גדולות יכול להגיע ל-2 טון. על כל כספת שתבחרו להתאים לתנאים בשטח ולהיות מותקנת נכון.

עצות זהב לבחירת כספת ביתית

נהוג לחלק כספות לשתי קטגוריות : כספות לבית וכספות לעסק. על מנת לבחור נכון כספת עבור הבית שלכם כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולהגדיר נכון את הצרכים שלכם עם דגש על גודל הכספת, משקל הכספת, עמידות בפני מים ואש, מנגנון פתיחה. אתם נדרשים לבחור בין כספת עם נעילה דיגיטלית לבין דגמים עם נעילת טביעת אצבע, מעילת קוד סודי, נעילת כרטיס, נעילת מפתח. קיימות גם כספות שמשלבות כמה מנגנוני נעילה. ציינו בפני איש המקצוע את הסיבות שהביאו אתכם לרכוש כספת ותקבלו המלצה על כספת מתאימה.

כספת בהתאמה אישית

אם לא מצאתם את הכספת שמתאימה לכם זה הזמן לפנות אל חברה שמתמחה בכספות ומייצרת כספות בהתאמה אישית. קיימות היום כספות עמידות במיוחד עם מנגנון נעילה עצמתי ואזעקה פנימית בכספת שמעבירה התראה אל חברת האבטחה. כספת כזו שולחת התראה אל חברת האבטחה גם במידה והפורצים הצליחו לנטרל את מערכת האזעקה של הבית. מחפשים כספת שתספק לרכוש שלכם הגנה מקסימלית? חברת עוז כספות מתמחה בהתאמה מדויקת של כספת לכל בית.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here